Home Game Schedule

Designation:Date:Day:Team:Coach:Location:Opponent:Start time:End:
NorCal3/30SaturdayG05 RedEltonCoM – StadiumAC Marin Girls 2007/2006 Black9:00 AM11:00 AM
NorCal3/30SaturdayB05 RedFlanaganCoM – StadiumMUFC 06B11:00 AM1:00 PM
NorCal3/30SaturdayB08 RedHewkoCoM – StadiumMCSA 2008/09 Boys1:00 PM3:00 PM
NorCal3/30SaturdayG15 RedMurphyHallMVSC Rockers Red 20151:00 PM2:30 PM
NorCal3/30SaturdayB10 SteelRyanTLHS – StadiumMendocino County Soccer Academy1:00 PM2:45 PM
NorCal3/30SaturdayB13 BlueMarroquinHall1974 NFC 13B Pre-ECNL2:30 PM4:00 PM
NorCal3/30SaturdayB14 BluePortilloTLHS – StadiumSVU 2013 Crushers3:00 PM4:00 PM
NorCal3/30SaturdayG12 RedSnearlyHallMVSC Rockers 20124:00 PM5:30 PM
NorCal4/6SaturdayB16 RedPortilloSRHS – Grass (7v7 East)Napa United Pre-Academy 16B Premier9:00 AM10:15 AM
NorCal4/6SaturdayB10 RedHewkoCoM – StadiumBriceno Soccer Club Briceno Aztecs9:30 AM11:15 AM
NorCal4/6SaturdayG16 RedBurttSRHS – Grass (7v7 West)MVSC Rockers 201610:15 AM11:30 AM
NorCal4/6SaturdayG13 BlueRoddHall MSWalnut Creek Surf 12G White12:30 PM2:00 PM
NorCal4/6SaturdayG07 RedBandovCoM – StadiumMustang SC 07G Elite II1:00 PM3:00 PM
NorCal4/6SaturdayB13 BlueMarroquinHall MSDiablo Valley FC 13B NP 22:00 PM3:15 PM
NorCal4/6SaturdayG07 SteelArroyoMarin AcademySan Pablo Storm4:30 PM6:30 PM
NorCal4/6SaturdayB12 RedFlintHall MSRichmond United Eagles5:00 PM6:30 PM
NorCal4/7SundayB13 BlueMarroquinSRHS – Grass (9v9 Field)Revolution FC Revolution 13B Blue9:00 AM10:30 AM
State Cup4/7SundayB08 RedHewkoCoM – StadiumRevolution 08B Blue11:00 AM1:00 PM
NorCal4/7SundayB08 SteelSandovalMarin AcademySequoia FC ’08 Boys (U16)1:00 PM3:00 PM
NorCal4/7SundayG12 SteelKelmHall MSNapa United Pre-Academy 12G Elite2:00 PM3:15 PM
NorCal4/7SundayB12 SteelHernandezHall MSBarcelona3:15 PM4:30 PM
NorCal4/13SaturdayB15 BluePortilloSRHS – Grass (7v7 East)MCSA 2014 Boys Blue9:00 AM10:15 AM
NorCal4/13SaturdayB14 RedEstradaSRHS – Grass (7v7 West)North Coast FC 14B Blue10:15 AM11:30 AM
NPL/PreNPL4/13SaturdayG12 BlueSnearlyMarin AcademyClippers FC – 2012 Girls Red10:30 AM12:00 PM
NorCal4/13SaturdayG05 RedEltonSRHS – StadiumSonoma County Premier 06/07 Girls11:00 AM1:00 PM
NorCal4/13SaturdayG15 BlueMurphySRHS – Grass (7v7 West)MVSC Rockers 201511:30 AM12:45 PM
NorCal4/13SaturdayB07 SteelSandovalMarin AcademyAC BANDITZ12:00 PM2:00 PM
NorCal4/13SaturdayB15 SteelSorianoSRHS – Grass (7v7 East)MCSA 2015/16 Boys Green12:45 PM2:00 PM
NorCal4/13SaturdayB15 RedEstradaSRHS – Grass (7v7 West)Santa Rosa United 15B Gold12:45 PM2:00 PM
NPL/PreNPL4/13SaturdayB12 BlueMartinHall MSAC Marin Boys 2012 Black1:00 PM2:30 PM
State Cup4/13SaturdayG09 RedFunesCoM – StadiumLincoln FC 09G Steam1:15 PM3:00 PM
NorCal4/13SaturdayG10 RedBandovSRHS – StadiumWalnut Creek Surf 10G White1:30 PM3:30 PM
NorCal4/13SaturdayB08 SteelSandovalMarin AcademySanta Rosa Empire SC 08B Mavericks2:00 PM4:00 PM
NorCal4/13SaturdayB16 SteelBarriosSRHS – Grass (7v7 East)TAHUICHI F.C. 2016/17WHITE2:00 PM3:00 PM
NorCal4/13SaturdayB07 RedFinnieCoM – StadiumAlliance 2007B Orange3:00 PM5:00 PM
NorCal4/13SaturdayB14 BluePortilloHall MSAtletico Santa Rosa Monterrey4:00 PM5:30 PM
NorCal4/13SaturdayG09 SteelFloresMarin AcademySequoia FC ’09 Girls (U15)4:00 PM6:00 PM
NorCal4/13SaturdayB16 BlueSwannHall MSNapa United Pre-Academy 15B Elite5:30 PM6:30 PM
NorCal4/14SundayB14 SteelGaldamezSRHS – Grass (7v7 East)Napa United Pre-Academy 13G Elite8:30 AM9:45 AM
NorCal4/14SundayG09 SteelFloresCoM – StadiumSequoia FC ’09 Girls (U15)9:00 AM11:00 AM
NorCal4/14SundayG13 RedArmyMarin AcademyCorte Madera FC Girls Red 20129:00 AM10:30 AM
NorCal4/14SundayB08 SteelSandovalRHS – StadiumNapa Sport 08 Blue9:00 AM11:00 AM
NorCal4/14SundayG14 SteelKodzomanSRHS – Grass (7v7 West)Napa United Pre-Academy 14G Elite9:00 AM10:00 AM
NorCal4/14SundayB15 RedEstradaSRHS – Grass (7v7 East)AC Marin Boys 2015 White9:30 AM10:30 AM
NorCal4/14SundayG16 RedBurttSRHS – Grass (7v7 West)Corte Madera FC Girls Red 201610:00 AM11:00 AM
NorCal4/14SundayG12 SteelKelmSRHS – Grass (9v9 Field)Santa Rosa Empire SC 12G West Coast Crashers10:00 AM11:15 AM
State Cup4/14SundayG08 BlueBandovCoM – Stadium11:00 AM1:00 PM
State Cup4/14SundayG09 BlueSchwerinRHS – Stadium11:30 PM1:00 PM
NorCal4/14SundayB10 SteelRyanRHS – StadiumSanta Rosa Empire SC 10B Ambush1:00 PM3:00 PM
NorCal4/14SundayG14 BlueRoddHall MSNapa United Pre-Academy 13G Elite2:00 PM3:15 PM
State cup4/14SundayG07 BlueKennedyCoM – Stadium3:00 PM5:00 PM
State Cup4/14SundayG10 RedBandovRHS – StadiumNorth Coast FC 10G Blue – NPL3:00 PM5:00 PM
State Cup4/14SundayB07 SteelSandovalRHS – GhilottiMonterey Condors Club Condors B073:00 PM5:00 PM
State Cup4/14SundayG08 RedJawadMarin Academy3:00 PM5:00 PM
NorCal4/14SundayB12 RedFlintHall MSOakland SC 2012B AQUA3:15 PM4:45 PM
NorCal4/14SundayB13 SteelKelmHall MSSonoma County Premier 2013 Boys Black4:45 PM5:45 PM
NorCal4/14SundayG13 BlueRoddHall MSNFC 12G Orange5:45 PM7:00 PM
NorCal4/19FridayB14 SteelGaldamezSRHS – Grass (7v7 East)Marin FC B15 Blue5:30 PM6:30 PM
NorCal4/19FridayB13 RedHernandezSRHS – Grass (9v9 Field)Santa Rosa United 13B Gold6:00 PM7:15 PM
ECNL4/20SaturdayG05 BlueGottschalkCoM – StadiumPleasanton Rage9:00 AM11:00 AM
ECNL4/20SaturdayG07 BlueKennedyRHS – StadiumPleasanton Rage9:00 AM11:00 AM
NorCal4/20SaturdayG16 BlueCoffeySRHS – Grass (7v7 East)MVSC Rockers Red 20169:00 AM10:15 AM
NorCal4/20SaturdayB16 RedPortilloSRHS – Grass (7v7 West)TPSC Sharks 2016 Boys9:00 AM10:15 AM
NorCal4/20SaturdayG16 BlueCoffeySRHS – Grass (7v7 East)MVSC Rockers 201610:15 AM11:30 AM
NorCal4/20SaturdayB15 RedEstradaSRHS – Grass (7v7 West)Atletico Santa Rosa Gremio10:15 AM11:30 AM
ECNL4/20SaturdayG11 BlueSchwerinCoM – StadiumPleasanton Rage11:00 AM12:45 PM
ECNL4/20SaturdayG08 BlueBandovRHS – StadiumPleasanton Rage11:00 AM1:00 PM
NorCal4/20SaturdayB15 SteelSorianoSRHS – Grass (7v7 East)AC ATLETICO DEFENDERS U911:30 AM12:45 PM
NorCal4/20SaturdayG14 SteelKodzomanSRHS – Grass (7v7 West)Black Oaks Impact 2014G11:30 AM12:45 PM
ECNL4/20SaturdayG10 BlueSwannCoM – StadiumPleasanton Rage12:45 PM2:45 PM
NorCal4/20SaturdayB15 BluePortilloSRHS – Grass (7v7 East)AC Marin Boys 2015 Black12:45 PM2:00 PM
NorCal4/20SaturdayG14 BlueRoddHall MSSonoma County Premier 2013 Girls1:00 PM2:15 PM
NorCal4/20SaturdayG09 REdFunesRHS – StadiumECFC 09G Black1:00 PM3:00 PM
NorCal4/20SaturdayB14 BluePortilloHall MSWESCO 13B Hawks2:15 PM3:30 PM
ECNL4/20SaturdayG09 BlueSchwerinCoM – StadiumPleasanton Rage2:45 PM4:45 PM
NorCal4/20SaturdayB10 RedHewkoRHS – StadiumNorth Coast FC 10B Blue3:00 PM5:00 PM
NorCal4/20SaturdayB13 BluePortilloHall MS1974 NFC 13B Pre-ECNL3:30 PM4:45 PM
NorCal4/20SaturdayB13 RedHernandezHall MSTPSC Sharks 2013 Boys Red4:45 PM6:00 PM
NorCal4/20SaturdayG12 RedSnearlySRHS – Grass (9v9)WESCO 12G Weasels5:00 PM6:15 PM
NorCal4/21SundayG09 SteelFloresMarin AcademyBriceno Thunder9:00 AM11:00 AM
NorCal4/21SundayG15 BlueMurphySRHS – Grass (7v7 East)Black Oaks Little Comets 2015G9:00 AM10:15 AM
State Cup4/21SundayB07 RedFinnieCoM – Stadium9:30 AM11:15 AM
NorCal4/21SundayB16 SteelBarriosSRHS – Grass (7v7 East)AC ATLETICO WOLVES U810:15 AM11:30 AM
NorCal4/21SundayB16 RedPortilloSRHS – Grass (7v7 West)Napa United Pre-Academy 16B Premier10:15 AM11:30 AM
NorCal4/21SundayG11 RedArmyMarin AcademyNorth Coast FC 11/12G Red11:00 AM1:00 PM
NorCal4/21SundayG08 RedJawadCoM – StadiumDiablo Valley FC 08G NP11:15 AM1:00 PM
NorCal4/21SundayG12 RedSnearlyCoM – StadiumSonoma County Premier 2012 Girls1:00 PM3:00 PM
NorCal4/21SundayG07 RedBandovMarin AcademyEBUSC Bay Oaks 07G Premier1:00 PM3:00 PM
NorCal4/21SundayB08 SteelSandovalRHS -StadiumSequoia FC ’08 Boys (U16)1:00 PM3:00 PM
NorCal4/21SundayG14 BlueRoddHall MSSanta Rosa Empire SC 13G Wave2:00 PM3:15 PM
NorCal4/21SundayB07 RedFinnieMarin CatholicAlliance 2007B Orange2:00 PM4:00 PM
NorCal4/21SundayB10 RedHewkoMarin AcademyNorth Coast FC 10B Blue3:00 PM5:00 PM
State Cup4/21SundayB10 SteelRyanRHS -Stadium3:00 PM5:00 PM
NorCal4/21SundayG14 RedKodzomanHall MSNapa United Pre-Academy 14G Premier3:15 PM4:30 PM
NorCal4/21SundayB14 SteelGaldamezSRHS – Grass (7v7 West)Santa Rosa Empire SC 14B Earthquakes4:00 PM5:15 PM
PreNPL4/21SundayG12 BlueSnearlyHall MSMonterey Surf G12 Pre-NPL4:30 PM5:45 PM
NorCal4/21SundayB05 RedFlanaganMarin AcademyMUFC 06B5:00 PM7:00 PM
NorCal4/27SaturdayB14 RedEstradaSRHS – Grass (7v7 East)AC Marin Boys 2014 Black9:00 AM10:15 AM
NorCal4/27SaturdayB14 SteelGaldamezSRHS – Grass (7v7 West)Marin FC B15Blue9:00 AM10:15 AM
NorCal4/27SaturdayB13 SteelSRHS – Grass (9v9 Field)Napa United Pre-Academy 13B Elite9:00 AM11:00 AM
NorCal4/27SaturdayG11 RedArmyCoM – StadiumSanta Rosa Empire SC 11G Reign9:30 AM11:15 AM
NorCal4/27SaturdayG16 BlueCoffeySRHS – Grass (7v7 West)Marin FC G16Red10:15 AM11:30 AM
NorCal4/27SaturdayG05 RedEltonCoM – StadiumWESCO 05G Spirit11:15 AM1:00 PM
NPL/PreNPL4/27SaturdayG12 BlueSnearlyHall MS1974 NFC 12G1:00 PM2:30 PM
NPL/PreNPL4/27SaturdayB12 BlueMartinHall MSSanta Rosa United 12B Gold2:30 PM4:00 PM
NorCal4/27SaturdayG08 SteelSnearlyCoM – StadiumAC Marin Girls 2009/2008 Black3:00 PM3:00 PM
NorCal4/27SaturdayG13 RedArmyHall MSBreakers 13G4:00 PM5:30 PM
NorCal4/27SaturdayB14 SteelGaldamezSRHS – Grass (7v7 West)WESCO 14B Pumas4:00 PM5:00 PM
NorCal4/27SaturdayB14 BluePortilloHall MSSVU 2013 Crushers5:30 PM7:00 PM
NorCal4/28SundayB14 SteelGaldamezSRHS – Grass (7v7 East)Marin FC B15Blue8:30 AM9:45 AM
NorCal4/28SundayB07 RedFinnieCoM – StadiumWalnut Creek Surf 07B White9:00 AM11:00 AM
StateCup4/28SundayG07 SteelArroyoMarin Academy9:00 AM11:00 AM
NorCal4/28SundayG14 RedKodzomanSRHS – Grass (7v7 East)Santa Rosa Empire SC 14G Tidal Wave9:45 AM11:00 AM
NorCal4/28SundayG16 BlueCoffeySRHS – Grass (7v7 West)MVSC Rockers 201610:00 AM11:00 AM
NPL/PreNPL4/28SundayB12 BlueMartinTLHS – StadiumAlmaden FC Mercury 12B Green10:00 AM11:30 AM
ECNL4/28SundayB10 BlueKalksteinCoM – StadiumRiver Island Surf11:00 AM1:00 PM
ECNL4/28SundayB11 BlueBilleci-GardMarin AcademyRiver Island Surf11:00 AM1:00 PM
NorCal4/28SundayB15 SteelSorianoSRHS – Grass (7v7 West)MCSA 2015/16 Boys Green11:00 AM12:00 PM
ECNL4/28SundayB05 BlueKalksteinCoM – StadiumRiver Island Surf1:00 PM3:00 PM
ECNL4/28SundayB07 BlueBilleci-GardMarin AcademyRiver Island Surf1:00 PM3:00 PM
NorCal4/28SundayG12 SteelKelmHall MSSanta Rosa Empire SC 12G Galaxy2:00 PM3:30 PM
NorCal4/28SundayG08 RedJawadMarin CatholicDiablo Valley Futbol Club Diablo Valley FC 08G NP2:00 PM4:00 PM
ECNL4/28SundayB08 BlueMartinCoM – StadiumRiver Island Surf3:00 PM5:00 PM
ECNL4/28SundayB09 BlueFinnieMarin AcademyRiver Island Surf3:00 PM5:00 PM
NorCal4/28SundayB12 RedFlintHall MSOakland SC 2012B AQUA3:15 PM4:30 PM
NorCal4/28SundayB07 SteelSandovalMarin CatholicTPSC United 2007/08 Boys4:00 PM6:00 PM
NorCal4/28SundayG13 BlueRoddHall MSMustang SC 12G Elite II4:30 PM6:00 PM
NorCal4/28SundayB10 SteelRyanCoM – StadiumWESCO 10B Thunder5:00 PM7:00 PM
NorCal4/28SundayB08 SteelSandovalMarin AcademyNapa Sport 08 Blue5:00 PM7:00 PM
NorCal4/28SundayB07 RedFinnieSRHS – StadiumWalnut Creek Surf 07B White5:30 PM7:30 PM
ECNL5/4SaturdayG05 BlueGottschalkCoM – StadiumDe Anza Force9:00 AM10:50 AM
NorCal5/4SaturdayB16 BlueSwannSRHS РGrass (7v7 East)Atletico Santa Rosa Acad̩micos9:00 AM10:15 AM
NorCal5/4SaturdayG16 RedBurttSRHS – Grass (7v7 West)MVSC Rockers Red 20169:00 AM10:15 AM
NorCal5/4SaturdayB14 SteelGaldamezSRHS – Grass (7v7 West)AC Marin Boys 2015 Black10:15 AM11:30 AM
NorCal5/4SaturdayB13 RedHernandezSRHS – Grass (9v9 Field)Santa Rosa United 13B Gold10:30 AM12:00 PM
ECNL5/4SaturdayG07 BlueKennedyCoM – StadiumDe Anza Force10:50 AM12:40 PM
NorCal5/4SaturdayG14 SteelKodzomanSRHS – Grass (7v7 East)North Marin United ’14 Girls Courage11:30 AM12:45 PM
NorCal5/4SaturdayG15 RedMurphySRHS – Grass (7v7 West)TPSC Sharks 2015 Girls11:30 AM12:45 PM
NorCal5/4SaturdayB05 RedFlanaganMarin AcademyDavis Legacy 06/05B White12:00 PM2:00 PM
ECNL5/4SaturdayG11 BlueSchwerinCoM – StadiumDe Anza Force12:40 PM2:20 PM
NorCal5/4SaturdayB12 RedFlintHall MSDiablo Valley FC 13B NP1:00 PM2:15 PM
NorCal5/4SaturdayB16 BlueSwannSRHS – Grass (7v7 West)SVU Chavez 15 White1:00 PM2:00 PM
NorCal5/4SaturdayB13 SteelKelmSRHS – Grass (9v9 Field)SVU Earthquakes 23/241:00 PM2:15 PM
NorCal5/4SaturdayG13 BlueRoddHall MSMustang SC 12G Elite II2:15 PM3:30 PM
NorCal5/4SaturdayG12 SteelKelmSRHS – Grass (9v9 Field)Santa Rosa Empire SC 12G West Coast Crashers2:15 PM3:45 PM
ECNL5/4SaturdayG10 BlueSwannCoM – StadiumDe Anza Force2:20 PM4:10 PM
NorCal5/4SaturdayG12 RedSnearlyHall MSSanta Rosa United 12G Blue3:30 PM4:45 PM
ECNL5/4SaturdayG08 BlueBandovCoM – StadiumDe Anza Force4:10 PM6:00 PM
NorCal5/4SaturdayB13 BlueMarroquinHall MSSan Ramon FC 13B Navy4:45 PM5:45 PM
NorCal5/4SaturdayG13 BlueRoddHall MSMustang SC 12G Elite II5:45 PM7:00 PM
ECNL5/4SaturdayG09 BlueSchwerinCoM – StadiumDe Anza Force6:00 PM7:50 PM
ECNL5/5SundayB10 BlueKalksteinCoM – StadiumPlacer United10:00 AM12:00 PM
NorCal5/5SundayG07RedBandovMarin AcademyEBUSC Bay Oaks 07G Premiere10:15 AM12:00 AM
NorCal5/5SundayG15 BlueMurphySRHS – Grass (7v7 East)Santa Rosa United 15G Gold11:15 AM12:30 PM
ECNL5/5SundayB05 BlueKalksteinCoM – StadiumPlacer United12:00 PM2:00 PM
ECNL5/5SundayB08 BlueMartinMarin AcademyPlacer United12:00 PM2:00 PM
NorCal5/5SundayB13 SteelKelmSRHS – Grass (9v9 Field)Sonoma County Premier 2013 Boys Black12:30 PM2:00 PM
NorCal5/5SundayG08 SteelSnearlyMarin CatholicSanta Rosa Empire SC 08G Rogue1:30 PM3:15 PM
ECNL5/5SundayB11 BlueBilleci-GardCoM – StadiumPlacer United2:00 PM4:00 PM
NPL/PreNPL5/5SundayB12 BlueMartinHall MSFC Bay Area2:00 PM3:15 PM
ECNL5/5SundayB09 BlueFinnieMarin AcademyPlacer United2:00 PM4:00 PM
NorCal5/5SundayB16 RedPortilloSRHS – Grass (7v7 East)North Marin United ’16 Boys Intrepid3:00 PM4:00 PM
NorCal5/5SundayG07 SteelArroyoMarin CatholicNapa United 07/08G Elite3:15 PM5:00 PM
NorCal5/5SundayB15 RedEstradaSRHS – Grass (7v7 East)Napa United Pre-Academy 15B Premier4:00 PM5:00 PM
ECNL5/5SundayB07 BlueBilleci-GardCoM – StadiumPlacer United4:00 PM6:00 PM
NorCal5/5SundayB07 RedFinnieMarin AcademyOYSC East 07B4:00 PM6:00 PM
NorCal5/5SundayB13 RedHernandezHall MSNapa United Pre-Academy 13B Premier4:30 PM5:45 PM
NorCal5/5SundayB07 SteelSandovalMarin CatholicBriceno Mustangs5:00 PM7:00 PM
NorCal5/5SundayB08 RedHewkoSRHS – StadiumNapa Sport 08 Olympico5:30 PM7:30 PM
NorCal5/5SundayG11 RedArmyCoM – StadiumSonoma County Premier 2011 Girls White6:00 PM7:30 PM
NorCal5/5SundayG13 BlueRoddHall MSMustang SC 12G Elite II6:00 PM7:15 PM
NorCal5/5SundayG05 RedEltonMarin AcademySequoia FC ’06 Girls (U18)6:00 PM8:00 PM
NorCal5/11SaturdayB10 RedHewkoMarin AcademySequoia FC ’10 Boys (U14)9:00 AM11:00 AM
NorCal5/11SaturdayB09 RedHernandezMarin AcademyAC TIGER’S BLUE 0911:00 AM1:00 PM
NorCal5/11SaturdayB12 RedFlintHall MSRichmond United Eagles1:00 PM2:15 PM
NorCal5/11SaturdayB08 RedHewkoMarin AcademyNAPA SPORT 08 Gladiators1:00 PM3:00 PM
NorCal5/11SaturdayG07 RedBandovMarin AcademyMustang SC 07G Elite II3:30 PM5:30 PM
NorCal5/11SaturdayB07 RedFinnieMarin AcademyOYSC East 07B5:30 PM7:30 PM
NorCal5/12SundayG09 SteelFloresCoM – StadiumSanta Rosa United 09G Blue8:15 AM10:00 AM
ECNL5/12SundayB10 BlueKalksteinCoM – StadiumSanta Clara Sporting10:00 AM12:00 PM
ECNL5/12SundayB11 BlueBilleci-GardMarin AcademySanta Clara Sporting10:00 AM12:00 PM
ECNL5/12SundayB05 BlueKalksteinCoM – StadiumSanta Clara Sporting12:00 PM2:00 PM
ECNL5/12SundayB07 BlueBilleci-GardMarin AcademySanta Clara Sporting12:00 PM2:00 PM
NorCal5/12SundayG07 RedBandovMarin CatholicNorth Coast FC 07G Red1:30 PM3:30 PM
ECNL5/12SundayB09 BlueFinnieCoM – StadiumSanta Clara Sporting2:00 PM4:00 PM
NorCal5/12SundayB12 RedFlintHall MSTecos Boys USA2:00 PM3:15 PM
ECNL5/12SundayB08 BlueMartinMarin AcademySanta Clara Sporting2:00 PM4:00 PM
NorCal5/12SundayG07 SteelArroyoMarin CatholicAlliance 2007G Orange3:30 PM5:30 PM
NorCal5/18SaturdayG10 RedBandovCoM – StadiumAYSO United Silicon Valley United Silicon Valley 10G Red9:30 AM11:30 AM
NorCal5/18SaturdayB05 RedFlanaganCoM – StadiumPajaro Valley YSC PV United 06B11:30 AM1:30 PM
NorCal5/18SaturdayG07 RedBandovCoM – StadiumPleasanton RAGE 07 ECNL-RL1:30 PM3:15 PM
NorCal5/18SaturdayB07 RedFinnieTLHSHOLD1:30 PM3:30 PM
NorCal5/18SaturdayG08 RedJawadCoM – StadiumNorth Coast FC 08G Red3:15 PM5:00 PM
NorCal5/18SaturdayB08 SteelSandovalTLHSSequoia FC ’08 Boys (U16)3:30 PM5:30 PM
NorCal5/18SaturdayB08 SteelSandovalTLHSSequoia FC ’08 Boys (U16)5:30 PM7:30 PM
NorCal5/19SundayB08 RedHewkoCoM – Stadium2008 Atletico Santa Rosa ASR Boys9:00 AM11:00 AM
NorCal5/19SundayG09 RedFunesCoM – StadiumSANTA CRUZ JAWS 09 BLUE11:00 AM1:00 PM
NorCal5/19SundayB09 RedHernandezCoM – StadiumNapa Sport 2009- A- Evolution1:00 PM3:00 PM
NorCal5/19SundayG07 SteelArroyoCoM – StadiumDiablo Valley FC 07G NC3:00 PM5:00 PM
NorCal5/19SundayG10 RedBandovSRHS – StadiumForce 10 G Blue5:30 PM7:30 PM